Oferty pracy

w Galerii Wileńska

Rodzaj umowy :
Umowa zlecenie
Godziny :
Praca w godzinach porannych
Wynagrodzenie :
Do ustalenia
Data :
16.10.2017
Miejsce :
Galeria Wileńska
Profil

Oferujemy:

-umowę zlecenie

-pracę w godzinach porannych

-praca od 16.10.2017

Obowiązki

Obowiązki:

-rozpakowywanie towaru

-zakładanie klipsów zabezpieczających

-zawieszanie na wieszaki

Wymagane kwalifikacje
Wymagania:

-student/studentka
Kontakt

Osoby spełniające ww. oczekiwania, prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres 483.shop@orsay.com wraz z załączeniem następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informacje o marce

Umowa o pracę
Godziny :
Praca zmianowa
Do uzgodnienia
Data :
Miejsce :
Profil

OFERUJEMY:

· Ciekawą i dynamiczną pracę w zgranym zespole
· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
· Elastyczny czas pracy
· Atrakcyjny system premiowy
· Rabaty pracownicze

Obowiązki

- Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy firmy
- Realizacja planów sprzedażowych

Dołącz do nas, jeśli:

Twoją pasją jest moda

Jesteś uśmiechniętą i energiczną osobą.

Lubisz kontakt z ludźmi i pracę w zespole.

Chętnie się angażujesz i wytrwale dążysz do celu.

Kontakt