Oferty pracy

w Galerii Wileńska

Rodzaj umowy :
Umowa o pracę
Godziny :
Tryb zmianowy
Wynagrodzenie :
Do uzgodnienia
Data :

Od zaraz

Miejsce :
Galeria Wileńska
Profil

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- zmianowy czas pracy

- dodatkowe benefity w postaci bonów zakupowych za proaktywne działanie w ramach wykonywanych obowiązków

- szkolenia wprowadzające

- możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie

Obowiązki

Do głównych obowiązków należeć będzie:

- codzienne prowadzenie punktu informacyjnego

- sprzedaż kart podarunkowych i wydawanie kart lojalnościowych Klientom Centrum

- kontakt z Klientami

Wymagane kwalifikacje
Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- komunikatywność

- wysoka kultura osobista

- dyspozycyjność

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: recepcja.wilenska@unibail-rodamco.com. Życiorysy można dostarczać osobiście do Punktu Informacyjnego.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informacje o marce

Godziny :
Wynagrodzenie z systemem premiowym
Data :
Miejsce :
Profil

Poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca w Salonach firmowych Wojas w Galerii Wileńskiej

Oferujemy:

- elastyczny grafik,
- stabilne zatrudnienie -umowa o pracę,
- wynagrodzenie z systemem premiowym,
- miłą atmosferę w pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Obowiązki

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy firmy
- realizacja planów sprzedaży zgodnie z założonym budżetem

Oczekujemy:

- zaangażowania
- komunikatywności
- dyspozycyjności do pracy zmianowej (także w weekendy)
- zdolności sprzedażowe oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
- mile widziane doświadczenie w handlu oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego
- uprzejmości, życzliwości i łatwość nawiązywania kontaktów.
Kontakt

Osoby spełniające ww. oczekiwania, prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres wojas051@gmail.com wraz z załączeniem następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Spółka Wojas to jeden z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia. Firma dysponuje siecią blisko 170 salonów firmowych w Polsce i za granicą oraz produkuje kilkaset tysięcy par obuwia rocznie.

Do góry